İkitelli Klima Servisi 0 212 678 75 75/0507 292 15 65


  • İkitelli Klima Servisi,Montaj Bakım Ve Onarım Servisi.
  • Uzman kadromuz ile  İstanbulun Tüm Semtlerine Klima Servisi olarak hizmeti vermekteyiz.
  • İstanbul genelinde tüm bölgeler servis hizmeti vermekteyiz.
  • Haftanın 7 günü kesintisiz servis hizmetimiz vardır.
  • Parça ve işçiliklerde 1 yıl garanti vermekteyiz.
  • Tüm marka klima ve kombilerinizin montaj ve bakımını yapıyoruz. Klima ve kombinizin yerini değiştirmek istediğinizde de bizi arayabilir teknik destek alabilirsiniz.

bannertime


                                   tel:0212 678 75 75          gsm:0507 292 15 65        


Teknik servis işi şakaya gelmez. Vergi mükellefi olmayan teknik servis belgesi olmayan firmalardan kaçınınız. Unutmayın beyaz eşya, klima ve kombi gibi cihazlar maliyeti yüksek ürünlerdir. Teknik servis işinden anlamayan güvenilir olmayan insanların ellerinde cihazınızın zarar görmemesi siz sağduyulu müşterilerin ellerindedir.


 


                     Servis Bölgelerimiz : İkitelli Klima Servisi,Küçükçekmece Klima Servisi,Halkalı Klima Servisi,Sefaköy Klima Servisi,İkitelli Klima Servisi,Florya Klima Servisi,Yeşilköy Klima Servisi,Yeşilyurt Klima Servisi,Bakırköy Klima Servisi,Ataköy Klima Servisi,Şirinevler Klima Servisi,Bahçelievler Klima Servisi,Güngören Klima Servisi,Topkapı Klima Servisi,Zeytinburnu Klima Servisi,Yedikule Klima Servisi,Kocamustafapaşa Klima Servisi,Şişli Klima Servisi,Fulya Klima Servisi,Avcılar Klima Servisi,Beylikdüzü Klima Servisi,Kırac Klima Servisi,Hadımköy Klima Servisi,Arnavutköy Klima Servisi,Büyükçekmece Klima Servisi,Silivri Klima Servisi,


 


                                                                                              özel servis

İKİTELLİ KLİMA SERVİSİ- İKİTELLİ KLİMA SERVİS